Odesláním tohoto formuláře udělujete pořadatelům závodu souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby organizace závodu a zpravocání výsledků. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat, pokud kontaktujete pořadatele emailem.

Registrovaní závodníci

Kajak, muži

Jméno (Klub)Rok narozeníKategorieDatum
Karel Marek (-)1971K1M16.7.
Petr (-)1980K1M14.7.
Jakub Polák (SKVSČB)1980K1M14.7.
Luděk Hadra (KK Slavia Praha)1980K1M10.7.
Tomáš Pavlík (-)1987K1M30.6.
David Hlaváček (CNAWR)1999K1M27.6.
david trdlicka (CNAWR)1989K1M26.6.
Jiří Zahradník (Burisport)1971K1M25.6.
Viktot Legat (Chomutov)1970K1M25.6.
Martin Hlaváček (isix.cz)1994K1M23.6.
Mejla Loudil (Líhani Pečky)1989K1M23.6.
Martin Plch (TJ Union Plzeň )1986K1M19.6.
Tomáš Litera (Fortuna Kolín)1988K1M17.6.
Nikolai Kobzarev (-)1989K1M17.6.
Daniel Fait (TJ Union Plzeň)1998K1M11.6.
Milan Hrubý (T-boyz)1989K1M11.6.
Martin Balej (-)1988K1M11.6.
Radek Cinko (rasta crew)1993K1M9.6.
Maťej Jiřik (RASTA CREW )2005K1M8.6.
Lukáš Mixa (KK Pelhřimov)1987K1M2.6.
Stanislav HEINZ (HEINZ - ELEKTRO)1963K1M29.5.
Martin Heinz (Heinz - elektro)1988K1M29.5.
Zdeněk Boček (SK VS Č.Budějovice)1989K1M25.5.
Jiří Brandtl (JAB)1977K1M25.5.
Matej Holub (Sokol Troja)1988K1M25.5.
Michal Steinz (Freestyle Tábor)1980K1M25.5.
Lukáš Mixa (KK Pelhřimov)1987K1M22.5.
Petr Snížek (KT Přelouč)1986K1M22.5.
Kubí Helus (TJ Union Plzeň)1980K1M21.5.
Pavel srbecky (ASS Brno)1981K1M21.5.
Dominik Zimmer (TJ Union Plzeň)1999K1M21.5.
Michal HAVELKA (Portage Production)1993K1M21.5.
Cipís (T-BOYZ)1984K1M21.5.
Radim Bína (Ginaf CZ)1971K1M21.5.
Radek Zeman (USK outdoor Plzen)1965K1M19.5.
Pavel Plášil (Kajak VUT)1985K1M18.5.
Jan Vincour (WWF)1981K1M18.5.
Tomáš Křepela (WWF)2002K1M18.5.
Pavel Křepela (WWF)1973K1M18.5.
Petr Puffer (T-boyz)1981K1M15.5.
Míra Kodada (Ekc)1989K1M15.5.
Karel Mach (KTL Brno / unicorn riders / JAMAN TEAM)1995K1M14.5.
Lukáš Pinkava (SK VS ČB)1976K1M14.5.
Kamil Červenka (-)1979K1M14.5.
Filip Bareš (Tábor)1982K1M14.5.
Vadym Yaremachenko (-)1982K1M14.5.
Roman Pospíchal (SK Jihlava)1985K1M14.5.
David Felgr (Vodáci Choceň)1989K1M14.5.
Michal Hnulík (Jiskra Havlíčkův Brod/Sokol Troja)1988K1M14.5.
Martin Zolko (Kamikse)1985K1M14.5.
Kamil Bareš (KK Pelhřimov)1990K1M14.5.
Tomáš Čech (KK Pelhřimov)1993K1M14.5.
Martin Peterka (-)1984K1M14.5.

Kajak, ženy

Jméno (Klub)Rok narozeníKategorieDatum
Lucie Součková (VKM HK)2004K1W17.7.
Aňa Sokolová (KK Slavia Praha)2000K1W9.7.
martina bakicova (-)1989K1W26.6.
Martina Eremková (KK Pelhřimov)1981K1W15.6.
Anežka Šandová (RASTA CREW )2003K1W8.6.
Simona Bundova (RASTA CREW )2004K1W8.6.
Laura Žďárska (RASTA CREW )2006K1W8.6.
VALENTÝNA TYLLOVÁ (KK SLÁVIA PRAHA )2001K1W7.6.
Anna Kašparová (RK Troja)1985K1W25.5.
Magdalena Buňatová Řízková (Sokol Troja)1987K1W24.5.
Irča Helusová (TJ Union Plzeň)1988K1W21.5.
Marie Mikulová (Padluj.com Brno)1984K1W18.5.
Eliška Podnecká (-)1989K1W18.5.
Kristýna Felgrová (Vodáci Choceň)1994K1W14.5.

Kánoe, muži

Jméno (Klub)Rok narozeníKategorieDatum
emmwrekq (-)1989C1M4.8.
Genaroger (-)1989C1M1.8.
StanleyKes (-)1989C1M22.7.
DtinduG (-)1989C1M19.7.
Calvinshorb (-)1989C1M12.7.
Matouš Borecký (EBS)1995C1M1.7.
Mira Tatíček (RASTA CREW )1985C1M8.6.
Maťej "kominiček" Šťastný (RASTA CREW )2005C1M8.6.
JAKUB HRDLIČKA (KK SLÁVIA PRAHA )1985C1M7.6.

Junioři

Jméno (Klub)Rok narozeníKategorieDatum
Charlesbouts (-)1989K1J3.8.
bellekaf (-)1989K1J31.7.
ClaudePhesk (-)1989K1J30.7.
JoshuaPauri (-)1989K1J29.7.
Sandradring (-)1989K1J29.7.
Zlata96Mut (-)1989K1J28.7.
Amberphimi (-)1989K1J27.7.
uniniavy (-)1989K1J26.7.
gflalyxa (-)1989K1J25.7.
zgbewhvp (-)1989K1J18.7.
Fanda Hak (Vkmhk)2003K1J17.7.
Matyáš Novotný (VKMHK)2002K1J16.7.
Matyáš Diba (-)2004K1J2.7.
Matěj Janoušek (-)2003K1J1.7.
Kateřina Mastná (kata.mastna@seznam.cz )2003K1J11.6.
ClaudePhesk (-)1989K1J4.6.
Filip Drobek (VOKLT Brno)2003K1J22.5.
Němec Jan (Vodácký klub Jaroměř)2002K1J14.5.