Odesláním tohoto formuláře udělujete pořadatelům závodu souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby organizace závodu a zpravocání výsledků. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat, pokud kontaktujete pořadatele emailem.

Potvrzené registrace

C1MRadek Veselý1977
K1JOndřej Ježek2001Klub vodáků Jeseník
K1JDominik Cacek2002H2O Jeseník
K1JMatěj Janoušek2003TOM Bohemians
K1JTomáš Raděj2002RT Jeseník
K1JHonza Svěrák2001
K1JMatyáš Novotný2002VKM
K1MPavel Plášil1985Kajak VUT
K1MMartin Plch1986TJ Union Plzeň
K1MRadek Zeman1965USK outdoor Plzeň
K1MLudek Hadra1979KK Slavia Praha
K1MPavel Plášil1985Kajak VUT
K1MLuboš Charvát1976Svornost Hvozd
K1MPetr „Dlouhan“ Tomasek1981kk Slavia Praha
K1MMartin1988HEINZ – ELEKTRO
K1MStanislav HEINZ1963HEINZ – ELEKTRO
K1MTomáš Fridrych2000SC80 Chomutov
K1MJiří Veselý1979
K1MJiří Zahradník1971Burisport
K1MViktor Legat1970
K1MDominik Zimmer1999TJ Union Plzeň
K1MMartin Balej1988
K1MJakub Helus1980TJ UNION PLZEŇ
K1MMartin Sehnoutka1992Kajak VUT
K1MCipís1984T-boyz
K1MAdam Kašpar2004Tj Union Plzeň
K1MDaniel Fait1998Kotva Plzeň, z.s.
K1MMatěj Navrátil1992
K1MFilip Bareš 1982
K1MKamil Červenka 1979Kajaknýmand
K1MOndřej Rydl1972
K1MMichal Steinz1980Freestyle Tábor
K1MZdeněk Boček1975SK VS ČB
K1MDavid Trdlička1986
K1MPetr Puffer1981
K1MMichal Ceé1973KK Slavia Praha
K1MMilan Hrubý1984TJ Masostroj -T boyz
K1MLukáš PINKAVA1976SK VS ČB
K1MJan Ševčík1997
K1MLukáš Mixa1987KK Pelhřimov
K1MNikolai Kobzarev1989Kayaker.ru
K1MMichal Kočan1978Sokol Vodňany
K1MVadym Yaremachenko1982Odessa
K1MTomáš Čech 1993KK Pelhřimov
K1MKamil Bareš 1990KK PELHŘIMOV
K1MRoman Pospíchal1985Movements.cz
K1MMichal Hnulík1988TJ Jiskra Havlíčkův Brod
K1MLukas Vondrejska1978Old Bastards Candidate
K1MMartin Suchánek1979
K1MRadim Bína 1971Ginaf CZ
K1MMichal Havelka1993Portage Production
K1WMarie Mikulová1984Kajak VUT Brno
K1WEliška Podnecká1989
K1WEliska Kadubcova1989Kk Slavia Praha
K1WIrča Helusová1988TJ UNION PLZEŇ
K1WAňa Sokolová2000KK Slavia Praha
K1WMartina Bakicova1989
K1WKateřina Tomečková1979TJ Sokol Troja